13 Nisan 2017 Perşembe

BULUT MADENCİLİK İLE BİTCOİN KAZANMA YOLU


Genesis Mining Bulut Madenciliği satan dünya çapında bir firma. 2014 yılında kuruldu ve şuan için eth ve monero kazım teklifleri sunuyor.
2 yıllık kontratlarla kazım gücü satın alıyorsunuz. Bu süre içinde kazdığınız tüm coinleri günlük olarak hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Şu an için özellikle etherum kontratı uzun vadede çok çok karlı. Çünkü etherum daha bu senenin başında 8 dolarken şuanlık fiyatı 300 doları geçmiş durumda.

Kredi kartı, Bitcoin veya Litecoin ödeyerek kazım gücü satın alabilirsiniz. Ben şahsen şuan 325MH kazım gücüne sahibim ve %450 kar etmiş durumdayım fakat uzun vadede yani 2 yıl içinde %5000 kar edeceğimi düşünüyorum. Ve düzenli olarak her ay kazım gücümü arttırıyorum.. Al-sat yaparak riske gireceğime bu işe iyi ki yönelmişim diyorum kendi kendime çünkü bir araba parası kar ettim bu siteden. Size de çok çok tavsiye ediyorum.
Buradan üye olabilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra kazım gücü satın almak için "Upgrade hashpower" yazan yere tıklamanız yeterli. Alttaki resimde gördüğünüz imleçle oynayarak istediğiniz oranda kazım gücü satın alabilirsiniz. Size tavsiyem 2 yıllık etherum kontratı almanızdır. Çünkü etherum'un arkasında Microsoft, jp morgan gibi dev firmalar var. Başlangıç için 30-50MH arası yeterli bir kazım gücü fakat elinizde ne kadar para varsa yatırmanızı tavsiye ediyorum.

Şöyle birşey daha var. Diyelim siteye 200$ yatırıp kazım gücü satın aldınız (eth veya monero). Kazım gücüyle kazdığınız coinlerinizi hergün çekme hakkınız var. Diyelimki coinleri hiç çekmediniz ve biriktirdiniz. Yatırdığınız 200$ şuan ki coin değeri üzerinden iki yıl sonra 932$ oluyor. Eğer coin'in dolar değeri iki kat artarsa kazancınız 1864$ oluyor. Bence Eth ve Monero, iki yıl içinde iki katı değil en az 5 katı değerlenecek. Çünkü arkaları sağlam.İndirim Kodu


Bu indirim kodunu kullanarak satın alacağınız tüm kazım güçlerinde %2.5 indirim alabilirsiniz. Kazım gücü alırken size kodunuz var mı diye sorduğunda f4EZUS kodunu girmeniz yeterli.

Ödeme KanıtıÜye olmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Kazım gücü satın alırken f4EZUS bu kodu mutlaka kullanın %2.5 indirim alırsınız.

BOL KAZANÇLAR DİLERİM.

5 yorum:

 1. Anlamadığım nokta; bitcoin nakit para veriyor mu gerçektende?

  YanıtlaSil
 2. Bedava bitcoin kazanmak istermisiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak açılan siteye üye olup, 1 saat ara ile gireceğiniz captha ile coin kazanmaya başlayabilirsiniz. Verdiği satoshileri az bulabilirsiniz ama 1 bitcoinin 6000$'a ulaştığı ve daha da yükseleceğini unutmayınız. Haftalık piyango, büyük-küçük tahmin oyunu ve captha çözme ile daha yüksek meblağda satoshiler kazanma şansınızda var. Refesans vererek üye sahibi olursanız, onların kazandığı satoshiler sayesinde size de hediye satoshiler gelecek. Haydi şimdi sizde yarının parası olma yolundaki sanal paraları bu site sayesinde biriktirmeye başlayın. Üye olmak ve biriktirmeye başlamak için:
  https://freebitco.in/?r=8602060

  YanıtlaSil
 3. dostum bir şey soracağım... kazım gücünü arttırdıkça kullandığım standart dizüstü bilgisayarımın da işlemcisinden ramine gücünü arttırmak zorunda mıyım? Yoksa bulut olmasının güzel yanı standart makinelerimiz ile bu işlemleri yapabiliyor olmamız mıdır?

  YanıtlaSil
 4. Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraftgiftcode.net

  YanıtlaSil
 5. Bitcoin hakkında daha fazlası için sitemizi ziyaret edin!

  YanıtlaSil

Yorumlar